MENU


Różne
News
Księga gości
Linki
Quizz
Kontakt
O serii
Postacie
O anime
Lista odcinków
Streszczenia
Teksty
O mandze
Artykuły
Moja kolekcja
Galeria
Tapety
Fanart
Awatary
Miniatury
Dodatki
Download
Odcinki
Muzyka
Skiny
Ikony
Kursory
Szablony
Kiss
Inne
Więcej
Zodiak
Planety
Kamienie
Kolory
Symbolika
ŻywiołyJeśli już wpadłeś wpisz się proszę do księgi gości. Chętnie dowiem się co sądzisz o stronie.:)

29 grudzień 2003

Malutka aktualizacja przed Nowym Rokiem. Do obejrzenia i pobrania Galeria Świąteczna SM oraz otworzyłam już dział dodatki. Dodałam również linki do odcinka 11 i 12 Pretty Guardian w wersji z napisami angielskimi. Dodatkowo stronka jest w trakcie zmiany serwera i teraz powinna o wiele szybciej się ładować. Jeśli jednak coś nie działa dajcie koniecznie znać.:)

Płyta Christmas Sailor Moon nadal jest dostępna w poprzednim news-ie.Galeria Świąteczna SM
23 grudzień 2003

Święta już mamy więc zamieszczam z tej okazji całą płytę Merry Christmas SM. Możecie ją pobrać jedynie wchodząc na link poniżej (piosenki nie są dostępne w dziale muzyka). Uprzedzam, że utwory znikną po świętach więc jeśli któś jest zainteresowany to szybciutko pobierać:)No i pozostaje mi jedynie życzyć Wam, fanom SM i nie tylko udanych i spokojnych świąt:)Płyta Merry Christmas SM
21 grudzień 2003

Dzisiaj kolejna aktualizacja. Kilka kolejnych linków jest już aktywnych, ale zapełnią się treścią dopiero za klika dni. Zapraszam póki co do działów "o mandze", "o anime" oraz "aktorzy" gdzie możecie już teraz znaleźć wiele informacji o serii. No i oczywiście zostały uaktualnione linki do ostatnich odcinków PG (Menu-->Prettu Guardian-->Download). Miłego ściągania:)


13 grudzień 2003

No to mamy sobotę, więc dodałam link do odcinka 11 Pretty Guardian. Póki co w wersji japońskiej. Jest juz również link do odcinka 10 w wersji z napisami angielskimi. No i zamieściłam jeszcze screeny z odcinka 7. Ciekawi mnie co sądzicie o serii Pretty Guardian. Jeśli macie ochotę napiszcie swoją opinię w księdze gości:) Patrząc na statystyki widzę, że kilka osób regularnie tu wpada. Bardzo mi miło:)


08 grudzień 2003

Galeria, skiny i tapety Ami gotowe:)

03 grudzień 2003

W końcu zajęłam się działem Pretty Guardian. Dzisiaj 100 screenów z 6 odcinka.

02 grudzień 2003

Postanowiłam otwierać działy po kolei. Zgodnie z tym dzisiaj galeria, skiny i tapety Chibi Chibi. Jeśli cokolwiek nie działa dajcie koniecznie znać.
Poza tym dodałam linki do odcinka 9 Pretty Guardian oraz link do odcinka 8 z napisami angielskimi. Miłego ściągania.

29 listopad 2003

Dzisiaj otworzyłam galerię i tapety Chibiusy, oraz dodałam w jej dziale trochę nowych skinów do winampa.

28 listopad 2003

Tym razem aktualizacja związana z Mamoru. Zapraszam do galerii i skinów.

27 listopad 2003

No więc dzisiejsza aktualizacja dotyczy Usagi. Są już pierwsze pliki w dziale galeria, oraz skiny do winampa i tapety.

24 listopad 2003

Niestety ostatnie 3 tygodnie byłam bez netu (kretyn sąsiad przeciąl mi kabel). Stąd też nie było aktualizacji. Dzisiaj zamieszczam kolejną odsłonę strony, choć wiele działów jeszcze nie jest otwartych. No, ale powoli nadrobię zaległości:) Póki co zapraszam do działu awatary, który jest prawie całkowiecie ukończony.

10 listopad 2003

Strona ciągle przechodzi zmiany i pewnie przez jakiś czas jeszcze tak będzie. W tym tygodniu wróci muzyka (miało być w ten weekend, ale nie dałam rady) i pojawią się screeny z szóstego odcinka PG.

06 listopad 2003

No i są już screeny z piątego odcinka PG oraz streszczenie z pierwszego i drugiego odcinka Pretty Guardian. Zapraszam:)

05 listopad 2003

No więc udało mi się zmienić wygląd strony. Jest jeszcze trochę drobiazgów, które mam zamiar poprawić, ale ogólnie mam nadzieję, że tym razem jest o wiele lepiej.. Jeśli coś nie działa proszę o info.
W najbliższym czasie screeny z piątego odcinka PG.
Będzie mi miło jeśli ktoś zamieści swoją opinię w księdze gości:)))

27 październik 2003

No to ze screenami z PG mam spokój do następnego odcinka. W tej chwili są już dostępne screeny ze wszystkich 4 odcinków. W sumie ponad 400 różnych ujęć!
Niedługo pojawią się też linki do odcinków PG:)

26 październik 2003

Postanowiłam otworzyć dział związany z nową serią Pretty Guardian. W tej chwili w dziale "Act 1" i "Act 2" dostępnych jest po 100 screenów! W najbliższym czasie pojawią się screeny z odcinków 3 i 4 oraz streszczenia.

21 październik 2003

Tym razem uzupełniłam dział "skiny". Dodałam też trochę nowych fotek do galerii Hotaru, jedną tapetę i kilka miniatur.

16 październik 2003

Trochę zmieniłam wygląd strony, dodałam jeden skin do winampa i uzupełniłam dział "teksty".

11 październik 2003

Tym razem powstał dział "miniatury", w którym już teraz znajduje się prawie 20 miniatur oczywiście Hotaru. Oprócz tego jest również dział "muzyka" z plikami dźwiękowymi.

4 październik 2003

Galerię Hotaru uznaję póki co za ukończoną. Znajduje się tam ponad 100 naprawdę ładnych fotek. Obrazki dopiero po kliknięciu na nie myszką odzyskują swoje prawidłowe wymiary. Polecam! Dodałam też kilka tapet. Niewiele, ale zawsze coś:))